Product Details:
| Minimum Order Quantity | 1 Unit |
| Brand | IBM |
| Processor Type | Intel Xeon Processor |
| Supported Operating Systems | Microsoft Windows Server |
| Processor | (2) X Intel Xeon E5-2609 v2 |
| Model Name/Number | Blade Center HS23 |
| Memory | 16GB DDR3 |
| Controllers | On Board Raid Card |
| Drive Bays | (2) x 300 GB,10K RPM |
| Brand | IBM |
| Model / Part Number | Blade Center HS23 |
| Form Factor | - |
| Processor | (2) X Intel Xeon E5-2609 v2 |
| Memory | 16GB DDR3 |
| Storage Hard Disk Drive | (2) x 300 GB, 10K RPM |
| Power Supply | - |
| Raid Controller | On Board Raid Card |
Additional Information:
Product Details:
| Minimum Order Quantity | 1 Unit |
| Brand | IBM |
| Processor Type | Intel Xeon Processor |
| Supported Operating Systems | Microsoft Windows Server |
| Processor | (2) X Intel Xeon E5110 |
| Model Name/Number | IBM HS21 |
| Power Supply | Redundant Dual Power Supply |
| Memory | 16GB DDR3 |
| Controllers | On Board Raid Card |
| Drive Bays | (2) x 300 GB,10K RPM |
| Brand | IBM |
| Model / Part Number | Blade Center HS21 |
| Form Factor | - |
| Processor | (2) X Intel Xeon E5110 |
| Memory | 16GB DDR3 |
| Storage Hard Disk Drive | (2) x 300 GB, 10K RPM |
| Power Supply | - |
| Raid Controller | On Board Raid Card |
Additional Information:
Product Details:
| Minimum Order Quantity | 1 Unit |
| Brand | IBM |
| Processor Type | Intel Xeon Processor |
| Supported Operating Systems | Microsoft Windows Server |
| Processor | (2) X Intel Xeon E5-2407 |
| Model Name/Number | Blade Center HS23E |
| Memory | 16GB DDR3 |
| Controllers | On Board Raid Card |
| Drive Bays | (2) x 300 GB,10K RPM |
| Brand | IBM |
| Model / Part Number | Blade Center HS23E |
| Form Factor | - |
| Processor | (2) X Intel Xeon E5-2407 |
| Memory | 16GB DDR3 |
| Storage Hard Disk Drive | (2) x 300 GB, 10K RPM |
| Power Supply | - |
| Raid Controller | On Board Raid Card |
Additional Information:
Product Details:
| Minimum Order Quantity | 1 Unit |
| Brand | IBM |
| Processor Type | (2) X Intel Xeon E5620 |
| Supported Operating Systems | Microsoft Windows Server |
| Processor | (2) X Intel Xeon E5620 |
| Model Name/Number | Blade Center HS22 |
| Memory | 16GB DDR3 |
| Controllers | On Board Raid Card |
| Drive Bays | (2) x 300 GB,10K RPM |
| Brand | IBM |
| Model / Part Number | Blade Center HS22 |
| Form Factor | - |
| Processor | (2) X Intel Xeon E5620 |
| Memory | 16GB DDR3 |
| Storage Hard Disk Drive | (2) x 300 GB, 10K RPM |
| Power Supply | - |
| Raid Controller | On Board Raid Card |
Additional Information: